Piecyki wolnostojące

Kominki wolnostojące są wydajnym i ekologicznym źródłem ciepła. W połączeniu z nowoczesnym designem, bezpiecznym i łatwym użytkowaniem okazują się interesującą alternatywą dla standardowych odpowiedników. Nowoczesne kominki wolnostojące są pozbawione obudowy, dzięki czemu pozwalają na szybki, bezproblemowy montaż. Doskonale nadają się zarówno do przestronnych, jak i niewielkich pomieszczeń. Oferujemy kominki spełniające rygorystyczne normy BlmSchV II i założenia europejskiej dyrektywy ECODESIGN.

Jedną z kluczowych zalet piecyków wolnostojących jest szeroki zakres mocy regulowanej, mieszczący się w przedziale od 2 kW do 7 KW.
Wąski kominek z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sprawdzone rozwiązania w nowoczesnym wydaniu.

Do produkcji pieców wolnostojących wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Starannie wyselekcjonowana stal kotłowa posłużyła do wykonania płaszcza, z kolei ruszt powstał z żeliwa, a betonu ceramicznego użyto do produkcji komory spalania. W połączeniu z żaroodpornym szkłem ceramicznym, cała konstrukcja jest solidna i wytrzymała.

Elegancki wygląd piecyków sprawia, że idealnie wpasowują się zarówno we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Razem z pozostałymi elementami, tworzą spójną całość.

Piece wolnostojące HITZE, charakteryzują się nowoczesnych designem i uniwersalnym wykorzystaniem. Wysoka sprawność energetyczna sprawia, że są one idealnym źródłem ciepła zarówno dla domków letniskowych, kamienic, mieszkań oraz domów wyróżniających się różną wielkością.
Dodatkowo, atrakcyjny wygląd sprawia, że piecyk wolnostojący jest alternatywą dla standardowych obudów kominkowych. Kompaktowe rozmiary i wąska konstrukcja sprawiają, że piecyki mogą być z powodzeniem używane nawet w niewielkich pomieszczeniach, gdyż zajmują bardzo mało miejsca.

Piecyki wolnostojące marki HITZE dostępne w naszej ofercie są cenione m.in. za doskonale przemyślaną konstrukcję, długą żywotność i bezawaryjne działanie. Ponadto są ekologiczne i wydajne, a ich montaż nie wymaga ponoszenia kosztów związanych z zabudową.

Powrót do oferty

Scroll to Top